Krupa Nieruchomości jest biurem, które świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie wynajmu i najmu lokali mieszkalnych oraz użytkowych, sprzedaży i kupna nieruchomości, w tym domów jednorodzinnych, działek budowlanych, inwestycyjnych oraz o innym przeznaczeniu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, licencję zawodową numer 16602, posiadamy polisę ubezpieczeniową OC.
Działamy na terenie Poznania i okolic, szczególnie w gminie Rokietnica i Tarnowie Podgórnym.
Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, innymi biurami nieruchomości, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz doradcami kredytowymi.

Klientom planującym zakup lub najem nieruchomości oferujemy dostęp do szerokiej bazy ofert własnych jak również biur z nami współpracujących, realizujemy zlecenia wyszukania nieruchomości według kryteriów określonych przez Klienta. Klientom chcącym sprzedać bądź wynająć nieruchomość zapewniamy aktywne promowanie i indywidualne podejście do oferty.

Zapewniamy obsługę powierzanych transakcji, obejmującą weryfikację dokumentów własności, dopełnienie formalności w spółdzielniach mieszkaniowych, wydziałach ksiąg wieczystych, urzędach, bankach i innych instytucjach, uczestniczymy  w procesie negocjacji ceny i warunków transakcji, nadzorujemy terminy realizacji umowy, uzyskujemy i przygotowujemy niezbędne dokumenty, uczestniczymy przy przekazaniu   -  wydaniu nieruchomości.

Dla naszego biura najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z naszych usług.
Głównym celem jest znalezienie dla naszych Klientów nieruchomości zgodnych z ich oczekiwaniami oraz zapewnienie bezpieczeństwa transakcji.

Zapraszamy do współpracy